Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Gry dedykowane są konkretnym grupom wiekowym, aby efektywnie rozwijać wyobraźnię i umiejętności lingwistyczne. Zarówno rodziców jak i ich pociechy z pewnością zachwycą gry o walorach edukacyjnych zaprezentowane w najwyższej jakości oprawie graficznej. Dodatkowy ich atut stanowią profesjonalne nagrania lektorskie, do udziału w których zaprosiliśmy dzieci mówiące w językach ojczystych (native speaker’ów).
Uwolnij Ajpi, klikaj na przedmioty

Uwolnij Ajpi
Uwolnij Ajpi. Gra logiczna, w której trzeba pomóc bohaterce serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl znaleźć wyjście z pokoju. Zagadka dla przedszkolaka, rozwijająca spostrzegawczość.

Zbuduj robota

Zbuduj robota
Zbuduj robota. Ubieranka, gra kreatywna dla dzieci, w której z gotowych elementów mogą stworzyć własnego robota i sprawdzić, czy działa. Zabawa w projektanta.

Połącz obwody

Połącz obwody
Połącz obwody. Gra dla dzieci polegająca na obracaniu przewodów tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie prąd. Gra logiczna na spostrzegawczość.

Konstruktor, zbuduj

Konstruktor
Konstruktor. Gra dla dzieci, która polega na konstruowaniu urządzeń i pojazdów z przeciąganych na obrys elementów. Układanka, rozwijająca zmysł obserwacji.

Atak niegrzecznych pingwinów, wpisz słowa

Atak niegrzecznych pingwinów
Atak niegrzecznych pingwinów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo, prostych wyrazów. Gra słowna.

Atak piratów, wpisz słowa

Atak piratów
Atak piratów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo słów. Gra słowna o tematyce marynistycznej.

Koktajl, przygotuj

Koktajl
Koktajl to gra kuchenna, w której trzeba odtworzyć usłyszaną recepturę tak, by przygotować sześć owocowych koktajli dla pirata Paco. Gra na rozumienie ze słuchu i pamięć.

Hydro-zadanie - Halloween, połącz rury

Hydro-zadanie - Halloween
Hydro-zadanie - Halloween polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie ektoplazmę. Gra na Halloween, ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Lista zakupów, zapisz

Lista zakupów
Gra językowa polegająca na stworzeniu listy zakupów zgodnie z usłyszanym nagraniem. Ćwiczenie pisania ze słuchu, które trenuje pamięć, ortografię i słownictwo.

Kreator kartek walentynki, zaprojektuj

Kreator kartek walentynki
Kreator kartek na walentynki, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.