Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Gry dedykowane są konkretnym grupom wiekowym, aby efektywnie rozwijać wyobraźnię i umiejętności lingwistyczne. Zarówno rodziców jak i ich pociechy z pewnością zachwycą gry o walorach edukacyjnych zaprezentowane w najwyższej jakości oprawie graficznej. Dodatkowy ich atut stanowią profesjonalne nagrania lektorskie, do udziału w których zaprosiliśmy dzieci mówiące w językach ojczystych (native speaker’ów).
Pająk - wisielec, odgadnij słowo

Pająk - wisielec
Zagrajcie w popularną zgadywankę typu hangman. „Pająk - wisielec” to gra słowna dla dzieci, w której poćwiczą spostrzegawczość, literowanie oraz słownictwo.

Sudoku, uzupełnij

Sudoku
Sudoku to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu tak, by w każdym wierszu, kolumnie i w każdym pogrubionym kwadracie znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.

Słodki mahjong, połącz w pary

Słodki mahjong
Gra „Słodki mahjong” polega na odnajdywaniu par płytek z identycznymi obrazkami. To pyszna układanka o łakociach, w której potrenujesz spostrzegawczość i strategię.

Deszczowa ubieranka, skompletuj strój

Deszczowa ubieranka
W „Deszczowej ubierance” możecie dobrać strój Julii do jesiennej pogody oraz wstawić własne zdjęcie. To świetna gra dla dziewczyn, z nazwami części garderoby i akcesoriów.

Tetris faraon, ułóż

Tetris faraon
Poćwiczcie spostrzegawczość w popularnej grze logicznej. „Tetris faraon” to układanka dla dzieci, polegająca na ustawieniu obok siebie trzech, takich samych klocków.

Sushi bar, ułóż

Sushi bar
„Sushi bar” to gra logiczna dla dzieci, w której należy ułożyć obok siebie trzy klocki z takimi samymi symbolami. Przetestujcie swoją spostrzegawczość w naszej grze kuchennej.

Literkowe koraliki, powtórz wzór

Literkowe koraliki
„Literkowe koraliki” to świetny sposób na naukę alfabetu. Ta gra słowna dla dzieci polega na nawlekaniu koralików na sznurek tak, by odtworzyć układ widoczny powyżej.

Kreator kartek Gwiazdka, zaprojektuj

Kreator kartek Gwiazdka
Kreator kartek na Gwiazdkę, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki internetowej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Do e-kartki można dodać własne zdjęcie.

Dekorowanie pierniczków, ozdób

Dekorowanie pierniczków
Gra twórcza w dekorowanie pierniczków. Gra na Boże Narodzenie, która rozwija kreatywność, uczy nazw kształtów, kolorów i dodatków.

Porządki Ajpi, złap płyty

Porządki Ajpi
Porządki Ajpi. Zręcznościówka, polegająca na zebraniu przez bohaterkę serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl jak największej ilości płyt na czas. Gra na spostrzegawczość.