Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Gry dedykowane są konkretnym grupom wiekowym, aby efektywnie rozwijać wyobraźnię i umiejętności lingwistyczne. Zarówno rodziców jak i ich pociechy z pewnością zachwycą gry o walorach edukacyjnych zaprezentowane w najwyższej jakości oprawie graficznej. Dodatkowy ich atut stanowią profesjonalne nagrania lektorskie, do udziału w których zaprosiliśmy dzieci mówiące w językach ojczystych (native speaker’ów).
< Poprzednia | 1 2 3 4 ... 17 | Następna >
Zagubione słówka. Znajdź literki.

Zagubione słówka
Zagubione słówka to gra słowna, w której dzieci mają za zadanie znaleźć ukryte na obrazku litery. Gra ćwiczy spostrzegawczość i literowanie.

Wiosenna kwiaciarnia, ułóż bukiet

Wiosenna kwiaciarnia
Gra dla dziewczyn w układanie bukietów. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne, ucząca nazw kwiatów.

Stroje ludowe, skompletuj

Stroje ludowe
Oryginalna ubieranka, która polega na przekładaniu klocków z rysunkami fragmentów postaci Julii tak, by skompletować stroje ludowe różnych regionów Polski.

Pisanki, udekoruj

Pisanki
Kreatywna gra dla przedszkolaków polegająca na dowolnym ozdabianiu wielkanocnych pisanek. Malowanie jajek na ekranie to pomysł na świetną zabawę dla dzieci.

Ptaszki, odtwórz melodię

Ptaszki
Zabawna gra muzyczna, która polega na klikaniu na ptaszki tak, by odtworzyć wyśpiewywaną przez nie melodię. Ćwiczenie pamięci i słuchu dla przedszkolaków.

Kolorowanka - pojazdy, pokoloruj

Kolorowanka - pojazdy
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - pojazdy”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

Podwodne miny, znajdź

Podwodne miny
Przeznaczona dla dzieci wersja klasycznego sapera. Gra logiczna, matematyczna, która polega na odkrywaniu pól w taki sposób, aby nie natrafić na podwodne miny.

Znajdź misia

Znajdź misia
Popularna zabawa w chowanego w wersji online. Nasza gra dla dzieci polega na znalezieniu misia na podstawie dobiegającego z różnych miejsc wołania „a kuku!”.

Matrioszki, ułóż

Matrioszki
Nasza gra polega na ułożeniu matrioszek od największej do najmniejszej. To wirtualna zabawa lalkami dla przedszkolaków, w której poćwiczą stopniowanie przymiotników.

Kolorowanka - zwierzęta, pokoloruj

Kolorowanka - zwierzęta
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - zwierzęta”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

< Poprzednia | 1 2 3 4 ... 17 | Następna >