Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Gry dedykowane są konkretnym grupom wiekowym, aby efektywnie rozwijać wyobraźnię i umiejętności lingwistyczne. Zarówno rodziców jak i ich pociechy z pewnością zachwycą gry o walorach edukacyjnych zaprezentowane w najwyższej jakości oprawie graficznej. Dodatkowy ich atut stanowią profesjonalne nagrania lektorskie, do udziału w których zaprosiliśmy dzieci mówiące w językach ojczystych (native speaker’ów).
< Poprzednia | 1 ... 14 15 16 17 | Następna >
Tablica do rysowania, dokończ obrazek

Tablica do rysowania
Gra edukacyjna w dorysowanie prostych elementów obrazka na tablicy do rysowania. Naśladowanie wzorów jako wstęp do pisania. Możliwość ćwiczeń na wydruku.

Mieszkanka zwierzątek, połącz w pary

Mieszkanka zwierzątek
Gra edukacyjna w łączenie w pary zwierzątka i jego domku. Poznawanie słownictwa związanego ze zwierzętami w języku francuskim, niemieckim i angielskim.

Zwierzątka w parach, połącz części

Zwierzątka w parach
Gra edukacyjna polegająca na łączeniu w pary części zwierzątka. Poznawanie słownictwa związanego ze zwierzętami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Teatrzyk, dopasuj dekoracje

Teatrzyk
Gra edukacyjna w dopasowanie dekoracji teatrzyku do odpowiednich pór dnia. Poznawanie słownictwa w języku niemieckim, francuskim i angielskim.

Pory roku, ubierz lalkę

Pory roku ubieranka
Gra dla dziewczyn w ubranie lalki odpowiednio do pory roku. Ubieranka. Poznawanie słownictwa dotyczącego garderoby w różnych językach.

Lustro, znajdź zabawki

Lustro
Gra edukacyjna lustro polegająca na łączeniu w pary. Ćwiczenie słownictwa związanego z zabawkami w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

< Poprzednia | 1 ... 14 15 16 17 | Następna >