Zwolennikom dynamicznego grania, szybkiej akcji proponujemy gry zręcznościowe. Dzięki nim dzieci udoskonalą umiejętność posługiwania się myszką i klawiaturą komputera. To równocześnie znakomita okazja, by potrenować refleks oraz spostrzegawczość najmłodszych. Popularne zręcznościówki, oprócz świetnej zabawy, wspomogą rozwój dziecięcej koordynacji ręka-oko. To nie tylko szybkie klikanie myszką lub naciskanie klawiszy, lecz także praktyczny sprawdzian umiejętności koncentracji uwagi.
< Poprzednia | 1 2 | Następna >
Porządki Ajpi, złap płyty

Porządki Ajpi
Porządki Ajpi. Zręcznościówka, polegająca na zebraniu przez bohaterkę serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl jak największej ilości płyt na czas. Gra na spostrzegawczość.

Atak niegrzecznych pingwinów, wpisz słowa

Atak niegrzecznych pingwinów
Atak niegrzecznych pingwinów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo, prostych wyrazów. Gra słowna.

Atak piratów, wpisz słowa

Atak piratów
Atak piratów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo słów. Gra słowna o tematyce marynistycznej.

Skarb piratów, odnajdź skarb

Skarb piratów
Ekscytująca przygodówka w kilku etapach, polegająca na szukaniu ukrytego skarbu piratów. Gra zręcznościowa, w której poćwiczysz refleks i logiczne myślenie.

Cukierek albo psikus, zbierz cukierki

Cukierek albo psikus
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc Matyldzie zebrać jak najwięcej cukierków na Halloween. Gra dla dzieci, ćwicząca spostrzegawczość i refleks.

Prezenty Mikołaja, przejdź do bramki

Prezenty Mikołaja
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc Mikołajowi przejść drogę do świątecznej bramki. Gra dla dzieci ćwicząca spostrzegawczość i refleks.

Droga Ozyrysa, przejdź do sarkofagu

Droga Ozyrysa
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc mumii faraona Ozyrysa przejść drogę do sarkofagu. Gra dla dzieci, ćwicząca spostrzegawczość i refleks.

Duchy, złap jak najwięcej

Duchy
Gra na spostrzegawczość w łapanie duchów. Gra zręcznościowa, na czas, ćwicząca rozumienie ze słuchu oraz słownictwo nazywające meble i przyimki miejsca.

Dentysta, wylecz zęby

Dentysta
Gra stomatologiczna w dentystę. Gra medyczna dla dzieci, zawierająca bogate słownictwo, przygotowująca do wizyty u lekarza, propagująca higienę jamy ustnej.

Pająki, złap jak najwięcej

Pająki
Gra na spostrzegawczość w łapanie pająków. Gra zręcznościowa, na czas, ćwicząca rozumienie ze słuchu oraz słownictwo nazywające meble i przyimki miejsca.

< Poprzednia | 1 2 | Następna >