Gry dla dziewczyn z kategorii ubieranki kształtują u najmłodszych poczucie estetyki, myślenie przestrzenne oraz kreatywność. Dodatkowo w przebierankach trenujemy koordynację ruchową, a także ćwiczymy słownictwo w wybranym języku obcym: angielskim, niemieckim lub francuskim. W przedstawionych tu grach online, oprócz ćwiczenia pamięci wzrokowej, zaangażowaliśmy również pamięć słuchową. Powtarzane przez lektorów frazy pomagają dziecku utrwalić prawidłową wymowę i łatwiej zapamiętać słówka.
< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >
Wiosenna kwiaciarnia, ułóż bukiet

Wiosenna kwiaciarnia
Gra dla dziewczyn w układanie bukietów. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne, ucząca nazw kwiatów.

Stroje ludowe, skompletuj

Stroje ludowe
Oryginalna ubieranka, która polega na przekładaniu klocków z rysunkami fragmentów postaci Julii tak, by skompletować stroje ludowe różnych regionów Polski.

Deszczowa ubieranka, skompletuj strój

Deszczowa ubieranka
W „Deszczowej ubierance” możecie dobrać strój Julii do jesiennej pogody oraz wstawić własne zdjęcie. To świetna gra dla dziewczyn, z nazwami części garderoby i akcesoriów.

Zbuduj robota

Zbuduj robota
Zbuduj robota. Ubieranka, gra kreatywna dla dzieci, w której z gotowych elementów mogą stworzyć własnego robota i sprawdzić, czy działa. Zabawa w projektanta.

Wehikuł czasu, odeślij postaci z powrotem

Wehikuł czasu
Gra historyczna polegająca na ubraniu i odesłaniu postaci historycznych, za pomocą wehikułu czasu, do ich epoki. Ubieranka, nieszablonowa nauka historii.

Figurki, stwórz postać

Figurki
Figurki. Ubieranka dla dziewczynek i chłopców, polegająca na stworzeniu figurki z elementów. Gra dla dzieci rozwijająca kreatywność. Zabawa w układanie klocków.

Worry doll, zaprojektuj lalkę

Worry doll
Gra dla dziewczyn w ubranie gwatemalskiej laleczki worry doll. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność oraz pokazująca wycinek kultury Ameryki Środkowej.

Wykopaliska, odkop, złóż, wymyśl wygląd

Wykopaliska
Gra przyrodnicza, w której jako paleontolog masz wykopać kości i złożyć szkielet wymarłego zwierzęcia. Zabawa w archeologa, ucząca o faunie sprzed wieków.

Ubieranka rockowa, wybierz strój

Ubieranka rockowa
Ubieranka rockowa, która polega na dobraniu stroju Julii na koncert. Gra dla dziewczyn, przebieranka zawierająca nazwy części ubioru i instrumentów muzycznych.

Świąteczna ubieranka, wybierz strój

Świąteczna ubieranka
Świąteczna ubieranka, która polega na dobraniu stroju Julii. Gra dla dziewczyn, przebieranka poszerzająca słownictwo dotyczące ubioru i Bożego Narodzenia.

< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >