Przedstawione tu gry twórcze wszechstronnie wspierają artystyczny rozwój dzieci. Znajdziecie wśród nich wycinanki na różne okazje, stemple, klocki, narzędzia do malowania i rysowania na ekranie. Możecie dowolnie projektować, korzystać z wirtualnego warsztatu malarskiego, graffiti i szkicownika oraz tworzyć własne, niepowtarzalne e-kartki w kreatorze kartek. Wszystkie gry twórcze są doskonałą formą pobudzania kreatywności i wyśmienitą zabawą dla każdego małego artysty (a jak wiemy każde dziecko jest wybitnym twórcą!).
< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >
Wiosenna kwiaciarnia, ułóż bukiet

Wiosenna kwiaciarnia
Gra dla dziewczyn w układanie bukietów. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne, ucząca nazw kwiatów.

Pisanki, udekoruj

Pisanki
Kreatywna gra dla przedszkolaków polegająca na dowolnym ozdabianiu wielkanocnych pisanek. Malowanie jajek na ekranie to pomysł na świetną zabawę dla dzieci.

Kolorowanka - pojazdy, pokoloruj

Kolorowanka - pojazdy
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - pojazdy”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

Kolorowanka - zwierzęta, pokoloruj

Kolorowanka - zwierzęta
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - zwierzęta”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

Kreator kartek Gwiazdka, zaprojektuj

Kreator kartek Gwiazdka
Kreator kartek na Gwiazdkę, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki internetowej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Do e-kartki można dodać własne zdjęcie.

Dekorowanie pierniczków, ozdób

Dekorowanie pierniczków
Gra twórcza w dekorowanie pierniczków. Gra na Boże Narodzenie, która rozwija kreatywność, uczy nazw kształtów, kolorów i dodatków.

Kreator kartek walentynki, zaprojektuj

Kreator kartek walentynki
Kreator kartek na walentynki, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.

Szkicownik, stwórz szkic

Szkicownik
Gra twórcza w malowanie na ekranie w szkicowniku. Prace do zapisania w galerii. Rysowanka rozwijająca kreatywność, utrwalająca nazwy kolorów, narzędzi artysty.

Halloweenowa dynia, zaprojektuj

Halloweenowa dynia
Gra twórcza, która polega na zaprojektowaniu własnej, halloweenowej dyni. Gra dla dzieci rozwijająca kreatywność, związana z tradycją Halloween.

Stemple, stwórz obrazek

Stemple
Gra twórcza polegająca na stworzeniu kolorowanki przy użyciu pieczątek. Gra kreatywna, w której obrazek ze stempli można wydrukować do pokolorowania.

< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >