Gry poznawcze dla dzieci mają za zadanie wprowadzić je w niezwykły, otaczający świat, ukazać i przybliżyć różnorodne zagadnienia, a tym samym wyzwolić w nich naturalną ciekawość. Edukacyjne gry poznawcze pozwalają zainteresować małych odkrywców i oswoić, na przykład z gabinetem lekarskim, czy ruchem drogowym oraz podstawami zachowania się na drodze. Za pomocą gier dla przedszkolaków możemy zachęcić maluchy do mycia ząbków oraz znaleźć masę inspiracji do zabaw poza ekranem komputera, na przykład w cienie, teatrzyk, odgadywanie temperatury na termometrze i wiele, wiele innych. Poznawcze gry dla uczniów i młodzieży w atrakcyjnej formie przekazują treści edukacyjne, ćwiczą pisanie, ortografię, słownictwo z różnych zakresów tematycznych w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
< Poprzednia | 1 2 3 4 ... 8 | Następna >
Znajdź misia

Znajdź misia
Popularna zabawa w chowanego w wersji online. Nasza gra dla dzieci polega na znalezieniu misia na podstawie dobiegającego z różnych miejsc wołania „a kuku!”.

Matrioszki, ułóż

Matrioszki
Nasza gra polega na ułożeniu matrioszek od największej do najmniejszej. To wirtualna zabawa lalkami dla przedszkolaków, w której poćwiczą stopniowanie przymiotników.

Literkowe koraliki, powtórz wzór

Literkowe koraliki
„Literkowe koraliki” to świetny sposób na naukę alfabetu. Ta gra słowna dla dzieci polega na nawlekaniu koralików na sznurek tak, by odtworzyć układ widoczny powyżej.

Porządki Ajpi, złap płyty

Porządki Ajpi
Porządki Ajpi. Zręcznościówka, polegająca na zebraniu przez bohaterkę serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl jak największej ilości płyt na czas. Gra na spostrzegawczość.

Uwolnij Ajpi, klikaj na przedmioty

Uwolnij Ajpi
Uwolnij Ajpi. Gra logiczna, w której trzeba pomóc bohaterce serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl znaleźć wyjście z pokoju. Zagadka dla przedszkolaka, rozwijająca spostrzegawczość.

Połącz obwody

Połącz obwody
Połącz obwody. Gra dla dzieci polegająca na obracaniu przewodów tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie prąd. Gra logiczna na spostrzegawczość.

Konstruktor, zbuduj

Konstruktor
Konstruktor. Gra dla dzieci, która polega na konstruowaniu urządzeń i pojazdów z przeciąganych na obrys elementów. Układanka, rozwijająca zmysł obserwacji.

Atak niegrzecznych pingwinów, wpisz słowa

Atak niegrzecznych pingwinów
Atak niegrzecznych pingwinów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo, prostych wyrazów. Gra słowna.

Atak piratów, wpisz słowa

Atak piratów
Atak piratów. Gra zręcznościowa, która polega na jak najszybszym wpisywaniu z klawiatury pojawiających się stopniowo słów. Gra słowna o tematyce marynistycznej.

Hydro-zadanie - Halloween, połącz rury

Hydro-zadanie - Halloween
Hydro-zadanie - Halloween polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie ektoplazmę. Gra na Halloween, ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie.

< Poprzednia | 1 2 3 4 ... 8 | Następna >