Wiosennym optymizmem przesycone są gry na Wielkanoc. W tej kategorii znajdziecie bogaty wybór oryginalnych gier o tematyce wielkanocnej. Spośród naszych gier z okazji świąt serdecznie polecamy twórcze: ubieranki, wycinanki i kolorowanki. Możecie też zaprojektować własne e-kartki na Wielkanoc. W grach na Wielkanoc przewijają się wszystkie świąteczne atrybuty: koszyczek, pisanki, baranek, bazie i wiele innych.
Pisanki, udekoruj

Pisanki
Kreatywna gra dla przedszkolaków polegająca na dowolnym ozdabianiu wielkanocnych pisanek. Malowanie jajek na ekranie to pomysł na świetną zabawę dla dzieci.

Kreator kartek, zaprojektuj

Kreator kartek
Kreator kartek na różne okazje, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.

Koszyczek wielkanocny, udekoruj

Koszyczek wielkanocny
Gra twórcza polegająca na udekorowaniu koszyczka wielkanocnego. Ubieranka, gra dla dziewczyn rozwijająca kreatywność, ucząca słownictwa związanego z Wielkanocą.

Malowanie ozdób, udekoruj

Malowanie ozdób
Gra twórcza w malowanie ozdób świątecznych. Zabawa językowa dla przedszkolaków ćwicząca słownictwo związane z kolorami. Wstęp do nauki pisania.

Wycinanki, zrób ozdobę

Wycinanki
Gra dla dziewczyn pozwalająca wykonać ozdoby na różne okazje. Gra dla przedszkolaków rozwijająca słownictwo związane ze świętami. Możliwość wydrukowania.