Jeśli chcesz poćwiczyć swoją spostrzegawczość, pasjonuje Cię szukanie ukrytych przedmiotów i znajdowanie różnic pomiędzy podobnymi obrazkami, koniecznie wybierz nasze gry na spostrzegawczość. Znajdziesz wśród nich różnego rodzaju zabawy w dopasowywanie oraz zagadki przeznaczone dla osób spostrzegawczych. To świetny fitness dla oczu i mózgu. Musisz być sprytny i zauważyć jak najwięcej szczegółów, by odnieść sukces.
< Poprzednia | 1 2 3 4 | Następna >
Pozytywka, dobierz klucz

Pozytywka
Gra na spostrzegawczość polegająca na dobraniu klucza, by zagrała pozytywka. Gra dla przedszkolaków ćwicząca nazwy kształtów, stopniowanie i rozumienie audio.

Kanapka, przygotuj według wzoru

Kanapka
Gra kuchenna polegająca na przygotowaniu kanapki według wzoru. Gra dla małych dzieci ćwicząca spostrzegawczość, wprowadzająca słownictwo związane z jedzeniem.

Cienie, odgadnij, czyj to cień

Cienie
Gra dla dzieci polegająca na odgadnięciu, którego zwierzątka widać cień. Gra edukacyjna ćwicząca słownictwo związane ze zwierzętami i rozwijająca wyobraźnię.

Zepsuty miś, wskaż czego brak

Zepsuty miś
Gra dla przedszkolaków polegająca na wskazaniu brakującego elementu. Gra edukacyjna ćwicząca słownictwo związane z częściami ciała w różnych językach.

Akwarium, wskaż co nie pasuje

Akwarium
Gra dla dzieci polegająca na wskazaniu w akwarium elementu różniącego się od innych. Ćwiczenie słownictwa związanego z miejscem, rozmiarem, kolorem i kształtem.

Pierniki, znajdź kształt

Pierniki
Gra edukacyjna w dopasowanie kształtu i koloru do ciastka. Poznawanie słownictwa związanego z kształtami, kolorami w języku niemieckim, angielskim i francuskim.

Teatrzyk, dopasuj dekoracje

Teatrzyk
Gra edukacyjna w dopasowanie dekoracji teatrzyku do odpowiednich pór dnia. Poznawanie słownictwa w języku niemieckim, francuskim i angielskim.

< Poprzednia | 1 2 3 4 | Następna >