Jeśli chcesz poćwiczyć swoją spostrzegawczość, pasjonuje Cię szukanie ukrytych przedmiotów i znajdowanie różnic pomiędzy podobnymi obrazkami, koniecznie wybierz nasze gry na spostrzegawczość. Znajdziesz wśród nich różnego rodzaju zabawy w dopasowywanie oraz zagadki przeznaczone dla osób spostrzegawczych. To świetny fitness dla oczu i mózgu. Musisz być sprytny i zauważyć jak najwięcej szczegółów, by odnieść sukces.
Pająki, złap jak najwięcej

Pająki
Gra na spostrzegawczość w łapanie pająków. Gra zręcznościowa, na czas, ćwicząca rozumienie ze słuchu oraz słownictwo nazywające meble i przyimki miejsca.

Domowe porządki, wykonaj zadania

Domowe porządki
Gra poznawcza, gra w sprzątanie polegająca na wykonaniu zadań z listy. Gra w domowe porządki, która wymaga spostrzegawczości i rozumienia ze słuchu.

Gwiezdne wojny, wyślij kosmitów do domu

Gwiezdne wojny - kosmici do domu
Gra na spostrzegawczość, która polega na zbiciu jak największej ilości kosmitów. Gra w gwiezdne wojny, ćwicząca logiczne oraz strategiczne myślenie.

Czarodziej, uwolnij czarodzieja

Zagadka czarodzieja
Gra logiczna, w której masz za zadanie uwolnić dobrego czarodzieja. Zagadka do rozwiązania, ćwicząca spostrzegawczość i myślenie przyczynowo-skutkowe.

Czarodziej, uwolnij czarodzieja

Czarodziej
Gra logiczna, w której masz za zadanie uwolnić dobrego czarodzieja. Zagadka do rozwiązania, ćwicząca spostrzegawczość i myślenie przyczynowo-skutkowe.

Zachcianki Jasia, kliknij na przedmiot

Zachcianki Jasia
Gra językowa polegająca na wskazaniu przedmiotu - zachcianki Jasia. Gra poznawcza ćwicząca rozumienie ze słuchu, spostrzegawczość oraz użycie „chciałbym”.

Biurko, wskaż różnice

Biurko
Gra poznawcza polegająca na wskazaniu różnic między dwoma obrazkami. Gra na spostrzegawczość ćwicząca użycie czasu przeszłego, nazwy artykułów biurowych oraz rozumienie ze słuchu.

Znajdź różnice

Znajdź różnice
Gra dla przedszkolaków, która polega na znalezieniu różnic między dwoma podobnymi obrazkami. Gra poznawcza rozwijająca spostrzegawczość u małych dzieci.

Fałszerz, znajdź różnice

Fałszerz
Gra na spostrzegawczość w znalezienie różnic między obrazami prawdziwych mistrzów a fałszerza. Gra edukacyjna o historii sztuki, ucząca liczebników od 2 do 6.

Kapelusz magika, wskaż przedmiot

Kapelusz magika
Gra dla przedszkolaków polegająca na wskazaniu tego, co ma się pojawić w kapeluszu magika. Gra poznawcza ćwicząca rozumienie ze słuchu i spostrzegawczość.