Jeśli chcesz poćwiczyć swoją spostrzegawczość, pasjonuje Cię szukanie ukrytych przedmiotów i znajdowanie różnic pomiędzy podobnymi obrazkami, koniecznie wybierz nasze gry na spostrzegawczość. Znajdziesz wśród nich różnego rodzaju zabawy w dopasowywanie oraz zagadki przeznaczone dla osób spostrzegawczych. To świetny fitness dla oczu i mózgu. Musisz być sprytny i zauważyć jak najwięcej szczegółów, by odnieść sukces.
Pocztówki, dopasuj elementy

Pocztówki z wakacji
Gra dla dzieci polegająca na dopasowaniu symboli i flag państwa do pocztówki z wakacji. Gra geograficzna, która uczy spostrzegawczości i ciekawego słownictwa.

Kuchenna zagadka, przygotuj lasagne

Kuchenna zagadka
Gra kuchenna w przygotowanie lasagne według zagadkowego przepisu. Zagadka logiczna wymagająca spostrzegawczości, zawierająca słownictwo związane z gotowaniem.

Kubeczki, odgadnij gdzie jest fant

Kubeczki
Gra na spostrzegawczość, w której masz odgadnąć, pod którym kubeczkiem jest przedmiot. Gra logiczna ćwicząca użycie zdań: przypuszczeń, twierdzeń i przeczeń.

Fabryka zabawek, zmontuj jak najwięcej

Fabryka zabawek
Gra dla dzieci polegająca na dopasowaniu części w fabryce zabawek. Gra w łączenie, która zawiera słowa związane z zabawkami, ćwiczy spostrzegawczość, refleks.

Duchy, złap jak najwięcej

Duchy
Gra na spostrzegawczość w łapanie duchów. Gra zręcznościowa, na czas, ćwicząca rozumienie ze słuchu oraz słownictwo nazywające meble i przyimki miejsca.

Detektyw, znajdź porywacza

Detektyw
Zagadka logiczna, w której jesteś detektywem poszukującym tego, kto porywał Świętego Mikołaja. Gra na spostrzegawczość, sprawdzająca rozumienie ze słuchu.

Zawody, znajdź przedmioty

Zawody
Gra edukacyjna, poznawcza, w której trzeba znaleźć ukryte przedmioty. Gra na spostrzegawczość utrwalająca nazwy zawodów i przedmiotów z nimi związanych.

Ulica, znajdź różnice

Ulica
Gra poznawcza, w której trzeba znaleźć 5 różnic między dwoma obrazkami. Gra w zapamiętywanie, użycie słów związanych z ulicą i czasu przeszłego od „BYĆ”.

Szkoła, znajdź różnice

Szkoła
Gra poznawcza, w której trzeba znaleźć 5 różnic między dwoma obrazkami. Gra w zapamiętywanie, użycie słów związanych ze szkołą i czasu przeszłego od „BYĆ”.

Pizza, przygotuj według przepisu

Pizza
Gra kuchenna w przygotowanie pizzy według przepisu. Gra o gotowaniu z nazwami produktów żywnościowych, wymagająca spostrzegawczości i rozumienia ze słuchu.