Jeśli chcesz poćwiczyć swoją spostrzegawczość, pasjonuje Cię szukanie ukrytych przedmiotów i znajdowanie różnic pomiędzy podobnymi obrazkami, koniecznie wybierz nasze gry na spostrzegawczość. Znajdziesz wśród nich różnego rodzaju zabawy w dopasowywanie oraz zagadki przeznaczone dla osób spostrzegawczych. To świetny fitness dla oczu i mózgu. Musisz być sprytny i zauważyć jak najwięcej szczegółów, by odnieść sukces.
< Poprzednia | 1 2 3 4 | Następna >
Zagubione słówka. Znajdź literki.

Zagubione słówka
Zagubione słówka to gra słowna, w której dzieci mają za zadanie znaleźć ukryte na obrazku litery. Gra ćwiczy spostrzegawczość i literowanie.

Pająk - wisielec, odgadnij słowo

Pająk - wisielec
Zagrajcie w popularną zgadywankę typu hangman. „Pająk - wisielec” to gra słowna dla dzieci, w której poćwiczą spostrzegawczość, literowanie oraz słownictwo.

Tetris faraon, ułóż

Tetris faraon
Poćwiczcie spostrzegawczość w popularnej grze logicznej. „Tetris faraon” to układanka dla dzieci, polegająca na ustawieniu obok siebie trzech, takich samych klocków.

Sushi bar, ułóż

Sushi bar
„Sushi bar” to gra logiczna dla dzieci, w której należy ułożyć obok siebie trzy klocki z takimi samymi symbolami. Przetestujcie swoją spostrzegawczość w naszej grze kuchennej.

Uwolnij Ajpi, klikaj na przedmioty

Uwolnij Ajpi
Uwolnij Ajpi. Gra logiczna, w której trzeba pomóc bohaterce serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl znaleźć wyjście z pokoju. Zagadka dla przedszkolaka, rozwijająca spostrzegawczość.

Połącz obwody

Połącz obwody
Połącz obwody. Gra dla dzieci polegająca na obracaniu przewodów tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie prąd. Gra logiczna na spostrzegawczość.

Hydro-zadanie - Halloween, połącz rury

Hydro-zadanie - Halloween
Hydro-zadanie - Halloween polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie ektoplazmę. Gra na Halloween, ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Hydro-zadanie, połącz rury

Hydro-zadanie
Hydro-zadanie, które polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie wodę. Gra na spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Żarłoczny pies, wskaż na karcie

Żarłoczny pies
Gra weterynaryjna we wskazanie podczas rentgena, co połknął żarłoczny pies. Poćwiczysz tu spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia kształtu przedmiotu z nazwą.

Zagubione słowa, znajdź litery

Zagubione słowa
Gra ortograficzna, językowa, która polega na szukaniu liter z zagubionych słów na obrazkach. Poćwiczysz tu spostrzegawczość i literowanie.

< Poprzednia | 1 2 3 4 | Następna >