W kategorii gry na Halloween poczujecie powiew grozy święta duchów. Oczywiście na wesoło! Znajdziecie tu bogaty wybór niepowtarzalnych gier o tematyce halloweenowej. Wśród naszych gier z okazji Halloween niesłabnącą popularnością cieszą się twórcze: ubieranki, wycinanki i kolorowanki. Zajrzyjcie tu jednak również, jeśli szukacie zręcznościówek, zagadek logicznych oraz e-kartek na Halloween. Wszystkie gry świąteczne pełne są halloweenowych gadżetów, takich jak: dynia, duchy, czarodziej, magiczne eliksiry i wiele innych.
Hydro-zadanie - Halloween, połącz rury

Hydro-zadanie - Halloween
Hydro-zadanie - Halloween polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie ektoplazmę. Gra na Halloween, ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Cukierek albo psikus, zbierz cukierki

Cukierek albo psikus
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc Matyldzie zebrać jak najwięcej cukierków na Halloween. Gra dla dzieci, ćwicząca spostrzegawczość i refleks.

Halloweenowa dynia, zaprojektuj

Halloweenowa dynia
Gra twórcza, która polega na zaprojektowaniu własnej, halloweenowej dyni. Gra dla dzieci rozwijająca kreatywność, związana z tradycją Halloween.

Lekcja eliksirów, przygotuj eliksir

Lekcja eliksirów
Gra poznawcza dla dzieci, która polega na przygotowaniu według przepisu eliksiru na lekcję magii. Gra na czas, ćwicząca pamięć i rozumienie ze słuchu.

Duchy, złap jak najwięcej

Duchy
Gra na spostrzegawczość w łapanie duchów. Gra zręcznościowa, na czas, ćwicząca rozumienie ze słuchu oraz słownictwo nazywające meble i przyimki miejsca.

Kreator kartek, zaprojektuj

Kreator kartek
Kreator kartek na różne okazje, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.

Nawiedzony dom, zaprojektuj

Nawiedzony dom
Ubieranka, gra na Halloween, która polega na zaprojektowaniu nawiedzonego domu. Gra twórcza rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne.

Czarodziej, uwolnij czarodzieja

Czarodziej
Gra logiczna, w której masz za zadanie uwolnić dobrego czarodzieja. Zagadka do rozwiązania, ćwicząca spostrzegawczość i myślenie przyczynowo-skutkowe.

Ubieranka Halloween, skompletuj strój

Ubieranka Halloween
Gra dla dziewczyn w dobranie części garderoby do przebrania na Halloween. Ubieranka, gra edukacyjna ucząca słownictwa i zwyczajów halloweenowych.

Dynia, zaprojektuj lampion

Dynia
Gra twórcza w wycięcie otworów w dyni i zaprojektowanie własnego lampionu. Gra na Halloween, wycinanka ćwicząca koncentrację i kreatywność.