Gry na Boże Narodzenie to kategoria, w której roztacza się aura świątecznej magii. Znajdziecie tu bogaty wybór oryginalnych gier o tematyce gwiazdkowej. Wśród naszych gier bożonarodzeniowych i mikołajkowych prym wiodą twórcze: ubieranki, wycinanki i kolorowanki. Nie zabrakło tu jednak również zręcznościówek i zagadek logicznych. W grach na Boże Narodzenie pojawiają się wszystkie świąteczne atrybuty: płatek śniegu, choinka, bałwanek, lampion, pierniczki, zabawki, mikołaj, szopka, elfy i wiele innych. Wesołych Świąt!
< Poprzednia | 1 2 | Następna >
Kreator kartek Gwiazdka, zaprojektuj

Kreator kartek Gwiazdka
Kreator kartek na Gwiazdkę, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki internetowej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Do e-kartki można dodać własne zdjęcie.

Dekorowanie pierniczków, ozdób

Dekorowanie pierniczków
Gra twórcza w dekorowanie pierniczków. Gra na Boże Narodzenie, która rozwija kreatywność, uczy nazw kształtów, kolorów i dodatków.

Szopka, zaprojektuj

Szopka
Gra twórcza w stworzenie własnej szopki na Święta Bożego Narodzenia. Kreator szopek, gra bożonarodzeniowa, w której poznasz jedną z tradycji świątecznych.

Quiz, odpowiedz na pytania

Quiz
Quiz sprawdzający wiedzę na temat Świąt Bożego Narodzenia. Gra, test on line, konkurs dla dzieci, w którym poznają tradycje świąteczne w różnych krajach.

Świąteczna ubieranka, wybierz strój

Świąteczna ubieranka
Świąteczna ubieranka, która polega na dobraniu stroju Julii. Gra dla dziewczyn, przebieranka poszerzająca słownictwo dotyczące ubioru i Bożego Narodzenia.

Prezenty Mikołaja, przejdź do bramki

Prezenty Mikołaja
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc Mikołajowi przejść drogę do świątecznej bramki. Gra dla dzieci ćwicząca spostrzegawczość i refleks.

Fabryka zabawek, zmontuj jak najwięcej

Fabryka zabawek
Gra dla dzieci polegająca na dopasowaniu części w fabryce zabawek. Gra w łączenie, która zawiera słowa związane z zabawkami, ćwiczy spostrzegawczość, refleks.

Elfy, zaprojektuj kartkę

Elfy
Ubieranka polegająca na zaprojektowaniu elfa. Drukowanka, w której do kartki na Boże Narodzenie i Nowy Rok można dodać własne zdjęcie i życzenia świąteczne.

Detektyw, znajdź porywacza

Detektyw
Zagadka logiczna, w której jesteś detektywem poszukującym tego, kto porywał Świętego Mikołaja. Gra na spostrzegawczość, sprawdzająca rozumienie ze słuchu.

Kreator kartek, zaprojektuj

Kreator kartek
Kreator kartek na różne okazje, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.

< Poprzednia | 1 2 | Następna >