Jeśli bardziej niż element losowy, w grach interesuje Was, by wygrana zależała od trafności posunięć, wybierzcie gry logiczne. O tym, kto zostanie zwycięzcą decyduje w nich bowiem sprawność myślenia graczy. Kategoria ta mieści w sobie różnego rodzaju zagadki logiczne dla dzieci, gry strategiczne, niektóre karciane, labirynty oraz quizy. Wszystkie gry logiczne wymagają, by ruszyć głową. To znakomita gimnastyka mózgu dla młodszych i starszych.
< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >
Podwodne miny, znajdź

Podwodne miny
Przeznaczona dla dzieci wersja klasycznego sapera. Gra logiczna, matematyczna, która polega na odkrywaniu pól w taki sposób, aby nie natrafić na podwodne miny.

Sudoku, uzupełnij

Sudoku
Sudoku to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu tak, by w każdym wierszu, kolumnie i w każdym pogrubionym kwadracie znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.

Słodki mahjong, połącz w pary

Słodki mahjong
Gra „Słodki mahjong” polega na odnajdywaniu par płytek z identycznymi obrazkami. To pyszna układanka o łakociach, w której potrenujesz spostrzegawczość i strategię.

Tetris faraon, ułóż

Tetris faraon
Poćwiczcie spostrzegawczość w popularnej grze logicznej. „Tetris faraon” to układanka dla dzieci, polegająca na ustawieniu obok siebie trzech, takich samych klocków.

Sushi bar, ułóż

Sushi bar
„Sushi bar” to gra logiczna dla dzieci, w której należy ułożyć obok siebie trzy klocki z takimi samymi symbolami. Przetestujcie swoją spostrzegawczość w naszej grze kuchennej.

Uwolnij Ajpi, klikaj na przedmioty

Uwolnij Ajpi
Uwolnij Ajpi. Gra logiczna, w której trzeba pomóc bohaterce serwisów Sieciaki.pl i Necio.pl znaleźć wyjście z pokoju. Zagadka dla przedszkolaka, rozwijająca spostrzegawczość.

Połącz obwody

Połącz obwody
Połącz obwody. Gra dla dzieci polegająca na obracaniu przewodów tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie prąd. Gra logiczna na spostrzegawczość.

Hydro-zadanie - Halloween, połącz rury

Hydro-zadanie - Halloween
Hydro-zadanie - Halloween polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie ektoplazmę. Gra na Halloween, ćwicząca spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Hydro-zadanie, połącz rury

Hydro-zadanie
Hydro-zadanie, które polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie wodę. Gra na spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Skarb piratów, odnajdź skarb

Skarb piratów
Ekscytująca przygodówka w kilku etapach, polegająca na szukaniu ukrytego skarbu piratów. Gra zręcznościowa, w której poćwiczysz refleks i logiczne myślenie.

< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >