Kolorowanki to idealny sposób aby wykształcić w dziecku poczucie estetyki, myślenie przestrzenne, pomysłowość i koordynację ruchową. Malowanie na ekranie może być doskonałym przygotowaniem do dalszej nauki języka. W przedstawionych tu grach dla dzieci, oprócz ćwiczenia pamięci wzrokowej, zaangażowaliśmy również pamięć słuchową. Powtarzane przez lektorów frazy pomagają dziecku utrwalić prawidłową wymowę i zapamiętać angielskie, niemieckie oraz francuskie słówka, np. nazwy kolorów i narzędzi malarskich. Malowanki to zarazem doskonała okazja, by kontynuować artystyczną przygodę także poza ekranem komputera. Można je bowiem wydrukować i pokolorować prawdziwymi kredkami.
Kolorowanka - pojazdy, pokoloruj

Kolorowanka - pojazdy
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - pojazdy”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

Kolorowanka - zwierzęta, pokoloruj

Kolorowanka - zwierzęta
Specjalnie dla kreatywnych dzieci, które lubią wypełniać kontury barwami - „Kolorowanka - zwierzęta”. Można w niej wybrać obrazek i dowolnie malować na ekranie.

Szkicownik, stwórz szkic

Szkicownik
Gra twórcza w malowanie na ekranie w szkicowniku. Prace do zapisania w galerii. Rysowanka rozwijająca kreatywność, utrwalająca nazwy kolorów, narzędzi artysty.

Graffiti, stwórz obraz

Graffiti
Gra twórcza w stworzenie własnego graffiti, do zapisania w galerii. Malowanka, rysowanka rozwijająca kreatywność, utrwalająca nazwy kolorów i narzędzi artysty.

Projektant, dobierz materiał

Projektant
Gra twórcza w dobieranie do rzeczy tego, z czego zostały zrobione, bycie projektantem. Ubieranka rozwijająca kreatywność, ucząca nazw przedmiotów i materiałów.

Połówki, dorysuj drugą połowę

Połówki
Gra edukacyjna polegająca na dorysowaniu połowy obrazka z owadem. Gra twórcza, rysowanka, malowanka ćwicząca koordynację ręka-oko, rozwijająca kreatywność.

Warsztat malarski, stwórz obraz

Warsztat malarski
Gra twórcza w malowanie na ekranie. Malowanka, gra dla przedszkolaków rozwijająca kreatywność, ucząca nazw kolorów w języku francuskim, niemieckim, angielskim.

Malowanie ozdób, udekoruj

Malowanie ozdób
Gra twórcza w malowanie ozdób świątecznych. Zabawa językowa dla przedszkolaków ćwicząca słownictwo związane z kolorami. Wstęp do nauki pisania.

Kolorowanka owoce, pokoloruj

Kolorowanka owoce
Gra edukacyjna w kolorowanie owoców. Poznawanie słownictwa związanego z owocami i kolorami w języku niemieckim, francuskim i angielskim. Możliwość wydruku.

Tablica do rysowania, dokończ obrazek

Tablica do rysowania
Gra edukacyjna w dorysowanie prostych elementów obrazka na tablicy do rysowania. Naśladowanie wzorów jako wstęp do pisania. Możliwość ćwiczeń na wydruku.