Szukasz najpyszniejszych w sieci, yummy drukowanek dla dzieci? Stąd ściągniesz zarówno klasyczne kolorowanki, jak i laurki na każdą okazję. Wśród naszych wydruków ważne miejsce zajmuje nauka pisania. Zgromadziliśmy w tej kategorii karty z alfabetem, które zawierają szablon małej i wielkiej litery, odpowiadający jej rysunek oraz miejsce z liniami do ćwiczenia odręcznego pisma. Pomiędzy drukowankami znalazło się też miejsce dla papierowych modeli. Każdy z nich można wyciąć z papieru, złożyć według dołączonego wzoru, a następnie skleić. Szukajcie tu również szablonów i instrukcji do wykonania origami. A specjalnie dla dziewczynek mamy niepowtarzalne ubieranki z papieru do wydrukowania. Dzięki nim wyczarować można dowolne kombinacje strojów i postaci. Zajrzyj tu, jeśli interesują Cię różnego typu wycinanki postacie i tła, papierowe kartki z miejscem na wklejenie zdjęcia, maski karnawałowe, zawieszki do prezentów, papierowe ozdoby, zakładki do książek. Warto wykorzystać nasze materiały do prowadzenia kreatywnych zajęć plastycznych w domu, świetlicy lub przedszkolu. Drukowanki YUMMY pozwolą każdemu dziecku przyjemnie i pożytecznie zagospodarować czas poza monitorem komputera.
Drukowanki - zaproszenia

Zaproszenia
Wydruki dla dzieci z zaproszeniami urodzinowymi, dyplomami oraz laurkami na każdą okazję: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, walentynki.

Drukowanki - zagadki

Zagadki
Ćwiczenia dla dzieci do wydruku: zagadki, rebusy, labirynty, połącz punkty, znajdź różnice. Karty pracy do przedszkola z zadaniami na koordynację wzrokowo-ruchową.

Drukowanki - nauka pisania

Nauka pisania
Szablony literek, cyferek i szlaczków dla dzieci do wydrukowania. Alfabet z obrazkami, by ćwiczyć sztukę kaligrafii. Pobierz ćwiczenia grafomotoryczne do nauki pisania.

Drukowanki - wycinanki

Wycinanki
Wydruki dla dzieci z wycinankami: postacie i tła, kartki ze zdjęciem, maski karnawałowe, zawieszki do prezentów, papierowe ozdoby na choinkę, zakładki do książek.

Drukowanki - ubieranki

Ubieranki
Lalki z papieru do wycinania i ubierania. Wydruki ubieranek dla dzieci, takich jak balerina, księżniczka, chłopiec, dziewczynka, strój na bal, do kawiarni i in.

Drukowanki - papierowe modele

Papierowe modele
Składanki z papieru dla dzieci do pobrania. Origami i papierowe modele 3d, które można wydrukować, złożyć lub skleić, by samodzielnie wykonać zabawki.

Drukowanki - kolorowanki

Kolorowanki
Kolorowanki dla dzieci do ściągnięcia. Wydrukuj malowanki, obrazki do kolorowania. Najlepsze ćwiczenia grafomotoryczne, zabawy manualne poza komputerem.