Jeśli Wasze dzieci lubią słuchać bajek, nieobca jest im magia książek, a do tego ich wyobraźnia często zostawia ślady kolorowych kredek na papierze, to z pewnością Biblioteka YUMMY stanie się ich ulubionym miejscem w sieci. Dla wszystkich twórczych dzieci (a jak wiemy wszystkie dzieci są twórcze!) stworzyliśmy unikalną bibliotekę wirtualnych książek. Nasze e-booki można czytać i słuchać w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i francuskiej. Stanowią one doskonałą okazję do nauki języków obcych poprzez zabawę. Dodatkowy ich atut stanowią wyjątkowe, animowane ilustracje narysowane na ekranie przez dzieci. Nasze książeczki, przygotowane wraz z pedagogami dziecięcymi, ćwiczą skupienie i rozumienie tekstu, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Dzieci z łatwością obejmują poszczególne fragmenty interaktywnej bajki i skupiają się na zrozumieniu tekstu po to, aby oddać jego istotę na ilustracji. Jest to nieocenione ćwiczenie koncentracji, dzięki czytaniu na ekranie przygotowujące do nauki w szkole.
Trzy świnki, przeczytaj bajkę

Trzy świnki
Trzy świnki. Animowana książka czytana przez lektora i ilustrowana przez dzieci. Bajka w różnych językach, e-book do czytania na ekranie, audiobook.

Księżniczka na ziarnku grochu, przeczytaj bajkę

Księżniczka na ziarnku grochu
Księżniczka na ziarnku grochu. Animowana książka czytana przez lektora i ilustrowana przez dzieci. Bajka w różnych językach, e-book do czytania na ekranie.

Jaś i Małgosia, przeczytaj bajkę

Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia. Animowana książka czytana przez lektora i ilustrowana przez dzieci. Interaktywna bajka w różnych językach, e-book do czytania na ekranie.

Brzydkie Kaczątko, przeczytaj bajkę

Brzydkie Kaczątko
Brzydkie Kaczątko. Animowana książka czytana przez lektora i ilustrowana przez dzieci. Interaktywna bajka w różnych językach, e-book do czytania na ekranie.

Czerwony Kapturek, przeczytaj bajkę

Czerwony Kapturek
Czerwony Kapturek. Animowana książka czytana przez lektora i ilustrowana przez dzieci. Interaktywna bajka w różnych językach, e-book do czytania na ekranie.

Wakacje Rybki MiniMini, przeczytaj bajkę

Wakacje Rybki MiniMini
WAKACJE RYBKI MINIMINI to e-book z trzecią częścią przygód rybki z kanału telewizyjnego MiniMini. Wirtualna książka z interaktywną bajką dla dzieci.

Wielki bal Rybki MiniMini, przeczytaj bajkę

Wielki bal Rybki MiniMini
WIELKI BAL RYBKI MINIMINI to e-book kontynuujący opowieść o przygodach rybki z kanału telewizyjnego MiniMini. Wirtualna książka z interaktywną bajką dla dzieci.

Mini opowieść wigilijna, przeczytaj bajkę

Mini opowieść wigilijna
MINI OPOWIEŚĆ WIGILIJNA to e-book z pierwszą częścią przygód rybki znanej z kanału telewizyjnego MiniMini. Wirtualna książka z interaktywną bajką dla dzieci.