Gry dla dziewczyn z kategorii ubieranki kształtują u najmłodszych poczucie estetyki, myślenie przestrzenne oraz kreatywność. Dodatkowo w przebierankach trenujemy koordynację ruchową, a także ćwiczymy słownictwo w wybranym języku obcym: angielskim, niemieckim lub francuskim. W przedstawionych tu grach online, oprócz ćwiczenia pamięci wzrokowej, zaangażowaliśmy również pamięć słuchową. Powtarzane przez lektorów frazy pomagają dziecku utrwalić prawidłową wymowę i łatwiej zapamiętać słówka.
< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >
Bałwanek, zbuduj

Bałwanek
Gra twórcza, która polega na zbudowaniu bałwanka z wybranych elementów. Ubieranka, gra dla przedszkolaków rozwijająca kreatywność.

Domek dla lalek, umebluj

Domek dla lalek
Gra dla dziewczyn w urządzenie domku dla lalek. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne, ucząca nazw mebli i pomieszczeń.

Choinka, udekoruj

Choinka
Gra dla przedszkolaków polegająca na udekorowaniu choinki. Ubieranka, gra dla dzieci ucząca słów związanych z Bożym Narodzeniem i rozwijająca kreatywność.

Ubieranka Halloween, skompletuj strój

Ubieranka Halloween
Gra dla dziewczyn w dobranie części garderoby do przebrania na Halloween. Ubieranka, gra edukacyjna ucząca słownictwa i zwyczajów halloweenowych.

Ubieranka, ubierz dziewczynkę

Ubieranka
Gra dla dziewczyn w ubranie postaci. Ubieranka, przebieranka ćwicząca w różnych językach słownictwo związane z ubiorem. Drukowanka rozwijająca kreatywność.

Ubierz lalę

Ubierz lalę
Gra dla dziewczyn w ubranie lali. Ubieranka, przebieranka ćwicząca słownictwo związane z ubiorem, kolorami i nastrojem. Gra dla dzieci rozwijająca kreatywność.

Ubieranka zwierzątka, skompletuj strój

Ubieranka zwierzątka
Gra dla dziewczyn w dopasowanie części ubrań do zwierzątka. Ubieranka. Gra edukacyjna ćwicząca słownictwo związane ze zwierzętami.

Pory roku, ubierz lalkę

Pory roku ubieranka
Gra dla dziewczyn w ubranie lalki odpowiednio do pory roku. Ubieranka. Poznawanie słownictwa dotyczącego garderoby w różnych językach.

< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >