Przedstawione tu gry twórcze wszechstronnie wspierają artystyczny rozwój dzieci. Znajdziecie wśród nich wycinanki na różne okazje, stemple, klocki, narzędzia do malowania i rysowania na ekranie. Możecie dowolnie projektować, korzystać z wirtualnego warsztatu malarskiego, graffiti i szkicownika oraz tworzyć własne, niepowtarzalne e-kartki w kreatorze kartek. Wszystkie gry twórcze są doskonałą formą pobudzania kreatywności i wyśmienitą zabawą dla każdego małego artysty (a jak wiemy każde dziecko jest wybitnym twórcą!).
< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >
Połówki, dorysuj drugą połowę

Połówki
Gra edukacyjna polegająca na dorysowaniu połowy obrazka z owadem. Gra twórcza, rysowanka, malowanka ćwicząca koordynację ręka-oko, rozwijająca kreatywność.

Warsztat malarski, stwórz obraz

Warsztat malarski
Gra twórcza w malowanie na ekranie. Malowanka, gra dla przedszkolaków rozwijająca kreatywność, ucząca nazw kolorów w języku francuskim, niemieckim, angielskim.

Zielnik, stwórz kwiatek

Zielnik
Gra twórcza w stworzenie z płatków kwiatka w zielniku. Gra edukacyjna rozwijająca kreatywność, ćwicząca stopniowanie i liczebniki od 3 do 8 w różnych językach.

Klocki, zbuduj miasto

Klocki
Gra twórcza polegająca na zbudowaniu z klocków miasta. Gra dla przedszkolaków ćwicząca nazwy kolorów, rozwijająca kreatywność i myślenie przestrzenne.

Portrety, stwórz obraz

Portrety
Gra twórcza w stworzenie portretu członka rodziny z wybranych elementów. Gra dla przedszkolaków rozwijająca kreatywność, wprowadzająca nazwy części twarzy.

Malowanie ozdób, udekoruj

Malowanie ozdób
Gra twórcza w malowanie ozdób świątecznych. Zabawa językowa dla przedszkolaków ćwicząca słownictwo związane z kolorami. Wstęp do nauki pisania.

Wycinanki, zrób ozdobę

Wycinanki
Gra dla dziewczyn pozwalająca wykonać ozdoby na różne okazje. Gra dla przedszkolaków rozwijająca słownictwo związane ze świętami. Możliwość wydrukowania.

< Poprzednia | 1 2 3 | Następna >