Przedstawione tu gry twórcze wszechstronnie wspierają artystyczny rozwój dzieci. Znajdziecie wśród nich wycinanki na różne okazje, stemple, klocki, narzędzia do malowania i rysowania na ekranie. Możecie dowolnie projektować, korzystać z wirtualnego warsztatu malarskiego, graffiti i szkicownika oraz tworzyć własne, niepowtarzalne e-kartki w kreatorze kartek. Wszystkie gry twórcze są doskonałą formą pobudzania kreatywności i wyśmienitą zabawą dla każdego małego artysty (a jak wiemy każde dziecko jest wybitnym twórcą!).
Szopka, zaprojektuj

Szopka
Gra twórcza w stworzenie własnej szopki na Święta Bożego Narodzenia. Kreator szopek, gra bożonarodzeniowa, w której poznasz jedną z tradycji świątecznych.

Graffiti, stwórz obraz

Graffiti
Gra twórcza w stworzenie własnego graffiti, do zapisania w galerii. Malowanka, rysowanka rozwijająca kreatywność, utrwalająca nazwy kolorów i narzędzi artysty.

Projektant, dobierz materiał

Projektant
Gra twórcza w dobieranie do rzeczy tego, z czego zostały zrobione, bycie projektantem. Ubieranka rozwijająca kreatywność, ucząca nazw przedmiotów i materiałów.

Kreator kartek, zaprojektuj

Kreator kartek
Kreator kartek na różne okazje, który umożliwia zaprojektowanie własnej pocztówki. Możliwość dodania zdjęcia, obracania i skalowania elementów e-kartki.

Avatar, zaprojektuj

Avatar
Ubieranka, gra twórcza, która polega na zaprojektowaniu avatara - postaci reprezentującej Cię w serwisie. Możliwość wczytania zdjęcia i zapisania pracy.

Animek, zaprojektuj

Animek
Gra kreatywna polegająca na narysowaniu postaci Animka, który może się poruszać. Możliwość wczytania zdjęcia. Gra twórcza ćwicząca nazwy kolorów i polecenia.

Warsztat malarski 2, stwórz obraz

Warsztat malarski 2
Gra twórcza w malowanie na ekranie. Malowanka, gra dla przedszkolaków, która rozwija kreatywność, daje ujście artystycznej ekspresji i uczy nazw kolorów.

Płatek śniegu, stwórz własny płatek

Płatek śniegu
Gra twórcza polegająca na stworzeniu płatka śniegu. Gra edukacyjna, rysowanka rozwijająca kreatywność dziecka. Drukowanka ćwicząca stopniowanie i liczenie od 3 do 8.

Dynia, zaprojektuj lampion

Dynia
Gra twórcza w wycięcie otworów w dyni i zaprojektowanie własnego lampionu. Gra na Halloween, wycinanka ćwicząca koncentrację i kreatywność.

Lampion, ozdób

Lampion
Gra twórcza polegająca na stworzeniu lampionu przez wycięcie foremkami otworów i dodanie kolorowych bibuł. Wycinanka rozwijająca koordynację i kreatywność.