Gry poznawcze dla dzieci mają za zadanie wprowadzić je w niezwykły, otaczający świat, ukazać i przybliżyć różnorodne zagadnienia, a tym samym wyzwolić w nich naturalną ciekawość. Edukacyjne gry poznawcze pozwalają zainteresować małych odkrywców i oswoić, na przykład z gabinetem lekarskim, czy ruchem drogowym oraz podstawami zachowania się na drodze. Za pomocą gier dla przedszkolaków możemy zachęcić maluchy do mycia ząbków oraz znaleźć masę inspiracji do zabaw poza ekranem komputera, na przykład w cienie, teatrzyk, odgadywanie temperatury na termometrze i wiele, wiele innych. Poznawcze gry dla uczniów i młodzieży w atrakcyjnej formie przekazują treści edukacyjne, ćwiczą pisanie, ortografię, słownictwo z różnych zakresów tematycznych w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
< Poprzednia | 1 ... 5 6 7 8 | Następna >
Labirynt, znajdź drogę

Labirynt
Gra dla małych dzieci w poprowadzenie myszki labiryntem do sera. Poznawanie słownictwa związanego z nazwami kierunków w języku niemieckim, angielskim i francuskim.

Światła, wybierz właściwy obrazek

Światła
Gra edukacyjna polegająca na wybraniu obrazka z sytuacją drogową, która odpowiada światłom sygnalizacji. Ćwiczenie zachowania na drodze.

Pierniki, znajdź kształt

Pierniki
Gra edukacyjna w dopasowanie kształtu i koloru do ciastka. Poznawanie słownictwa związanego z kształtami, kolorami w języku niemieckim, angielskim i francuskim.

Teatrzyk, dopasuj dekoracje

Teatrzyk
Gra edukacyjna w dopasowanie dekoracji teatrzyku do odpowiednich pór dnia. Poznawanie słownictwa w języku niemieckim, francuskim i angielskim.

< Poprzednia | 1 ... 5 6 7 8 | Następna >