Gry poznawcze dla dzieci mają za zadanie wprowadzić je w niezwykły, otaczający świat, ukazać i przybliżyć różnorodne zagadnienia, a tym samym wyzwolić w nich naturalną ciekawość. Edukacyjne gry poznawcze pozwalają zainteresować małych odkrywców i oswoić, na przykład z gabinetem lekarskim, czy ruchem drogowym oraz podstawami zachowania się na drodze. Za pomocą gier dla przedszkolaków możemy zachęcić maluchy do mycia ząbków oraz znaleźć masę inspiracji do zabaw poza ekranem komputera, na przykład w cienie, teatrzyk, odgadywanie temperatury na termometrze i wiele, wiele innych. Poznawcze gry dla uczniów i młodzieży w atrakcyjnej formie przekazują treści edukacyjne, ćwiczą pisanie, ortografię, słownictwo z różnych zakresów tematycznych w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
Detektyw, znajdź porywacza

Detektyw
Zagadka logiczna, w której jesteś detektywem poszukującym tego, kto porywał Świętego Mikołaja. Gra na spostrzegawczość, sprawdzająca rozumienie ze słuchu.

Dentysta, wylecz zęby

Dentysta
Gra stomatologiczna w dentystę. Gra medyczna dla dzieci, zawierająca bogate słownictwo, przygotowująca do wizyty u lekarza, propagująca higienę jamy ustnej.

Pracowity dzień, wykonaj zadania

Pracowity dzień
Gra poznawcza polegająca na wykonaniu zadań z listy. Gra na czas, ucząca logiki, ćwicząca pamięć, spostrzegawczość i rozumienie ze słuchu; ciekawe słownictwo.

Wojna, klikaj na karty

Wojna
Znana gra karciana w wojnę, w której wygrywa ten, kogo karty mają wyższą wartość. Gra poznawcza dla dzieci ucząca przydatnych zwrotów i dostarczająca rozrywki.

Globus, znajdź na mapie

Globus
Gra geograficzna, w której dopasowujesz flagę państwa do kontynentu. Gra edukacyjna ucząca nazw kontynentów i państw, ich położenia, flag i pracy z globusem.

Zegary, ustaw godzinę

Zegary
Gra poznawcza polegająca na nastawieniu zagarów na wskazaną godzinę. Gra edukacyjna, w której poćwiczysz określanie czasu oraz rozumienie ze słuchu.

Zawody, znajdź przedmioty

Zawody
Gra edukacyjna, poznawcza, w której trzeba znaleźć ukryte przedmioty. Gra na spostrzegawczość utrwalająca nazwy zawodów i przedmiotów z nimi związanych.

Ulica, znajdź różnice

Ulica
Gra poznawcza, w której trzeba znaleźć 5 różnic między dwoma obrazkami. Gra w zapamiętywanie, użycie słów związanych z ulicą i czasu przeszłego od „BYĆ”.

Torba sportowa, spakuj

Torba sportowa
Gra logiczna polegająca na spakowaniu torby sportowej. Układanka, w której nauczysz się nazw akcesoriów sportowych i poćwiczysz analityczne myślenie.

Szkoła, znajdź różnice

Szkoła
Gra poznawcza, w której trzeba znaleźć 5 różnic między dwoma obrazkami. Gra w zapamiętywanie, użycie słów związanych ze szkołą i czasu przeszłego od „BYĆ”.