Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Gry dedykowane są konkretnym grupom wiekowym, aby efektywnie rozwijać wyobraźnię i umiejętności lingwistyczne. Zarówno rodziców jak i ich pociechy z pewnością zachwycą gry o walorach edukacyjnych zaprezentowane w najwyższej jakości oprawie graficznej. Dodatkowy ich atut stanowią profesjonalne nagrania lektorskie, do udziału w których zaprosiliśmy dzieci mówiące w językach ojczystych (native speaker’ów).
Hydro-zadanie, połącz rury

Hydro-zadanie
Hydro-zadanie, które polega na obracaniu rur kliknięciami tak, by je ze sobą połączyć i doprowadzić wszędzie wodę. Gra na spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Żarłoczny pies, wskaż na karcie

Żarłoczny pies
Gra weterynaryjna we wskazanie podczas rentgena, co połknął żarłoczny pies. Poćwiczysz tu spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia kształtu przedmiotu z nazwą.

Homonimy, połącz w pary

Homonimy
Gra językowa polegająca na znalezieniu par homonimów, czyli wyrazów, które brzmią tak samo ale znaczą co innego. Memo ćwiczące pamięć, logikę, spostrzegawczość.

Zagubione słowa, znajdź litery

Zagubione słowa
Gra ortograficzna, językowa, która polega na szukaniu liter z zagubionych słów na obrazkach. Poćwiczysz tu spostrzegawczość i literowanie.

Wehikuł czasu, odeślij postaci z powrotem

Wehikuł czasu
Gra historyczna polegająca na ubraniu i odesłaniu postaci historycznych, za pomocą wehikułu czasu, do ich epoki. Ubieranka, nieszablonowa nauka historii.

Szkicownik, stwórz szkic

Szkicownik
Gra twórcza w malowanie na ekranie w szkicowniku. Prace do zapisania w galerii. Rysowanka rozwijająca kreatywność, utrwalająca nazwy kolorów, narzędzi artysty.

Skarb piratów, odnajdź skarb

Skarb piratów
Ekscytująca przygodówka w kilku etapach, polegająca na szukaniu ukrytego skarbu piratów. Gra zręcznościowa, w której poćwiczysz refleks i logiczne myślenie.

Figurki, stwórz postać

Figurki
Figurki. Ubieranka dla dziewczynek i chłopców, polegająca na stworzeniu figurki z elementów. Gra dla dzieci rozwijająca kreatywność. Zabawa w układanie klocków.

Worry doll, zaprojektuj lalkę

Worry doll
Gra dla dziewczyn w ubranie gwatemalskiej laleczki worry doll. Ubieranka, gra twórcza rozwijająca kreatywność oraz pokazująca wycinek kultury Ameryki Środkowej.

Cukierek albo psikus, zbierz cukierki

Cukierek albo psikus
Zręcznościówka, w której masz za zadanie pomóc Matyldzie zebrać jak najwięcej cukierków na Halloween. Gra dla dzieci, ćwicząca spostrzegawczość i refleks.